مزایای برنامه نویسی برای ما

فرصتهایی که برنامه نویسی به ما میده

5 فرصتی که برنامه نویسی به ما میده

(مزایای برنامه نویسی)

1. مهارت و دانش برنامه نویسی،  این فرصت و قدرت را به ما میده که اگر ایده ای داشته باشیم و حتی ایده های دیگران را در قالب یک نرم افزار یا اپلیکیشن تحت وب، موبایل یا حتی دسکتاپ ، پیاده سازی و اجرا کنیم. و گاهی با یک ایده ی ساده و خلاقانه میتوانیم زندگی میلیون ها انسان را تحت تاثیر قرار دهیم (هیچ زمان در طول تاریخ همچین امکانی جز برای کشورها و سازمانهای بزرگ مهیا نبوده که مثل الان افراد معمولی هم بتوانند به لطف برنامه نویسی و فضای اینترنت تغییرات بزرگی در جهان ایجاد کنند )

 2. برنامه نویسی امکان ایجاد یک شغل برای خودمون و حتی دیگران را میدهد. در واقع می توانیم بصورت پروژه ای و کاملا مستقل از مجموعه ها و موسسات، پروژه هایی را بگیریم و با انجامشون درآمدزایی کنیم، این مهارت هم برای آنهایی که الان شغلی دارند و هم آنهایی که بفکر شغلی در آینده هستند ایده آله.

3. برنامه نویسی مهارتیه که این امکان را به ما میدهد که برای کار کردن محدود به مکان خاصی نباشیم ، در منزل ، در محل کار و حتی در مسافرت (شب یا روز) میتوانیم کارمان را انجام دهیم و چه حسی بهتر از این که شغلت مانع سفر و تفریحت نشه بلکه خودش هم همرات باشه.(چه سالهایی که خودم در تعطیلات نوروز و یا سفرهای حین سال هر زمان که لازم شده و در زمان مناسب کارهام هم جلو بردم و با خیال راحت کسب درآمدم هم همراهم بوده)

4.  برنامه نویسی مهارتیه که میشه بصورت دلاری هم ازش کسب درآمد کرد، البته که کمی تلاش بیشتر می طلبه ولی مهارت همان مهارته چرا که برنامه نویسی یک مهارت بین المللیه.

5. برنامه نویسی از محدود مهارت هایی هست که با انجام پروژه ها، علاوه بر درآمدی که از همان پروژه حاصل میشه امکان استفاده مجدد از همان کدها و پروژه های قبلی برای برنامه نویس وجود داره، یعنی اگر کدهای خوبی بنویسیم و هدفمند پروژه بگیریم میتوان از پروژه های قبلی بارها و بارها استفاده ی مجدد کرد و این یعنی از لحاظ زمان و مالی، سود خیلی بیشتری کسب کرد. (در واقع این کدها در زمان انجام یک پروژه درصورتیکه خوب نوشته بشن هم رضایت مشتری فعلی و درآمد همراه داره و هم سرمایه گذاری خوب در گنجینه ی کدهامون برای پروژه های آیندست... )

این مقاله ادامه دارد...

اشتراک